vasekuchyne.sk sa mení na viac zavrieť
Předchozí produkt Microplane PS štvorhranné strúhadlo Následující produkt Zwilling Four Star kuchársky nôž Compact, 140 mm

Informácia o produkte

AnySharp Pro brúska na nože

Svetová špička medzi brúskami na nože, vďaka ktorej sa každý môže stať expertom na brúsenie nožov. Dôraz je kladený nielen na perfektný výsledok - naostrenie nožov, ale aj na bezpečnosť pri používaní brúsky. Používať ho môžu bez obmedzenia nielen praváci, ale i ľaváci. Patentovaný mechanizmus silných sacích prísaviek zaistí dokonalú stabilitu brúsky, takže ho nemusíte pridržiavať rukami a nôž nabrúsite niekoľkými jednoduchými pohybmi pohodlne jednou rukou bez použitia sily.

Elegantný moderný vzhľad dodáva brúske AnySharp celokovové telo opatrené čiernym polymérovým krytom. Vyberte si zo širokej palety farieb tú, ktorá ladí s vašou kuchyňou, alebo jednoducho tú, ktorú milujete!
Prémiová brúska využívananá aj svetoznámymi šéfkuchármi a kuchárskymi celebritami vás ohromí i prémiovou 10 ročnou záručnou dobou.

Naostrite všetky nože
- i tie vrúbkované

Jedinečná, patentovaná brúska AnySharp využíva diamantom ostrený karbid volfrámový mechanizmus, ktorý obnoví akékoľvek ostrie nožov vyrobené z ocele, či už z klasickej nerezovej, karbónovej či tvrdenej. Nabrúsite s ním aj oceľové nože s antiadhéznym teflónovým povrchom. Dokonca, na rozdiel od iných brúsok či ocieľok, nabrúsia aj vrúbkované nože (nože na chlieb a pečivo).

AnySharp nabrousí o zoubkované nože

 

 

 

 

AnySharp - optimální úhel pro ostření nožů

Každý zvládne nabrúsiť nôž

Nabrúsiť nôž pomocou ocieľky, alebo brúsneho kameňa, nie je ľahkou úlohou a vyžaduje to nemalú mieru zručnosti a skúseností. Vďaka brúske na nože AnySharp môže profesionálne výsledky dosiahnuť naozaj každý. Profil v tvare písmena "V" za vás udržuje optimálny uhol 20 °, vy tak vždy dosiahnete perfektné ostrie.
Niekoľkými pohybmi obnovíte ostrie vášho noža. Všetko, čo musíte urobiť, je 3x až 4x pretiahnuť ostrie noža po celej jeho dĺžke cez diamantom ostrený karbid volfrámový mechanizmus.

Kompaktné rozmery, 6 x 6 x 5 cm

Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti (168 g) nie je problém AnySharp uložiť do zásuvky kuchynskej linky a mať ho tak vždy po ruke. Vďaka silnej prísavke môžete AnySharp pripevniť na chladničku, alebo na obloženie kuchynskej linky.

AnySharp - kompaktní rozměry, vždy po ruce

Podobné produkty AnySharp Pro brúska na nože

Novinka
AnySharp Pro brúska na nože
AnySharp
od € 25,90

Na sklade