Informácia o produkte

Rýchlovarná kanvica s nastaviteľnou teplotou Bugatti Jacqueline

Dychberúci taliansky dizajn, moderné technológie

Jacqueline dodáva dotyk rafinovanej elegancie aj tak bežnej činnosti, ako je príprava vody pre váš čajový rituál.
Tvar tejto modernej rýchlovarnej kanvice s nastaviteľnou teplotou a pohodlným ovládaním cez mobilnú aplikáciu, je inšpirovaný ikonickou dámskou kabelkou a zároveň aj tradičnou keramickou čajovou kanvičkou.
Úplne nevšedným spôsobom sa v tejto prekrásnej kanvici harmonicky snúbi moderná technológia s elegantným a dychberúcimi dizajnom.

Mobilná aplikácia aj klasické ovládanie

Vďaka mobilnej aplikácii (dostupná ako pre iOS aj pre Android) môžete ľahko a pohodlne, cez mobilný telefón kontrolovať každý jeden krok prípravy vášho obľúbeného čaju. Kanvicu možno samozrejme ovládať pohodlne a plnohodnotne využívať jej funkcie aj cez klasické ovládanie pomocou dômyselného otočného tlačidla.

Štýlové LED osvetlenie

Pri zapnutí kanvice sa na spodnej strane základne rozsvieti led podsvietenie, ktoré ešte viac umocní umelecký dojem, ktorý vo vás tento dizajnový skvost zanechá - dokonale ožiari jej ladné línie a dá vyniknúť každému detailu.

Rýchlovarná kanvica s reguláciou teploty

Nastaviť optimálnu teplotu vody pre prípravu vášho obľúbeného nápoja, môžete buď priamo na kanvici, alebo cez mobilnú aplikáciu, teplotu môžete nastaviť v rozmedzí od 45 ° C do 100 ° C. Teplota 45 ° C je ideálna pre ohrev detskej stravy, delikátneho bieleho čaju, zeleného čaju, ale aj čierneho, ktorý vyžaduje špecifickú teplotu vody potrebnú k rozvinutiu chute a arómy ukrytej v čajových lístkoch.

Keep warm aj baby water

A pretože žijeme v hektickej dobe, iste vám príde vhod funkcia "keep warm", čiže udržanie prednastavenej teploty až po dobu 3 hodín.
Dômyselná funkcia "Baby water" najprv vodu privedie do varu a potom kontroluje proces jej chladnutia a stráži dosiahnutie prednastavenej teploty pre detskú fľaštičku.

Nastavenie na každý deň

S aplikáciou Bugatti B Chef (dostupná pre iPhone, iPad aj mobilné zariadenia s Androidom) môžete kanvicu Jacqueline ľahko programovať a nastaviť si nielen presnú teplotu, funkciu keep warm, dobu lúhovania, ale prednastaviť čas aj presný deň, kedy chcete mať vodu pripravenú ( keď nemôžete ráno stratiť ani minútu).

Sama zmeria objem vody a teplotu

V mobilnej aplikácii máte vždy prehľad o tom, koľko vody je v kanvici a akú má aktuálnu teplotu. Váha integrovaná v dokovacej stanici nielen dodáva údaje pre určenie objemu vody v kanvici, ale zabráni aj nežiaducemu zapnutiu prázdnej kanvice.

Darčekové balenie

Elegantné a luxusné balenie robí z tohto dizajnového skvostu aj ideálny darček. Už samotné rozbaľovanie je jedinečný zážitok, pri ktorom sa vám zvýši tep.

Výhody a vlastnosti

  • objem 1,2 l
  • telo z lisovanej nerezovej ocele 18/10, rukoväť z Tritanu
  • regulácia teploty v rozmedzí 45 - 100 ° C
  • aplikácia pre nastavenie teploty, času zapnutia, udržanie teploty, doby lúhovania
  • diaľkové ovládanie pomocou aplikácie cez Bluetooth
  • Baby water - špeciálne funkcie pre ohrev vody pre detské fľaštičky a detskú stravu
  • rozmer 15 x 25 x 25 cm
  • váha 1,4 Kg
  • dĺžka kábla 0,75 m
  • bluetooth

Súbory na stiahnutie

Název souboru Popis Velikost
1536930600-bugatti-jacqueline-navod.pdf PDF dokument 420 kB

Podobné produkty Bugatti Rýchlovarná kanvica s nastaviteľnou teplotou Jacqueline

Články o produkte