vasekuchyne.sk sa mení na viac zavrieť

Kariéra

Naša spoločnosť Potten & Pannen - Staněk bola založená v roku 1992 v ČR, pričom na slovenský trh vstúpila v roku 2005.
Popri veľkoobchodnej činnosti prevádzkuje vlastnú rozvíjajúcu sa sieť maloobchodných predajní a e-shop.

VARENIE je naša vášeň, DIZAJN je naša slabosť a UMENIE je naše hobby.

Aktuálne hľadáme kolegu / kolegyňu na pozíciu:

Asistent predaja
Sales Representative / Key account manager

v našej značkovej predajne v NC CENTRAL, Bratislava

Miesto práce: CENTRAL, Metodova, Ružinov, Bratislava
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800 € brutto

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Tvojou hlavnou úlohou bude správne prezentovať a predať produkty, ktoré máme v ponuke. Ale keďže všetky naše značky sú veľmi kvalitné a jedny z najlepších na trhu, bude to naozaj veľmi jednoduché.
  • Práca s pokladňou je samozrejmosť. Ak s ňou ale nemáš skúsenosti, žiadny problém, rýchlo ťa to naučíme.
  • Predajňa musí reprezentovať značku, preto bude tvojou úlohou aj starostlivosť o čistotu. Svoju kreativitu môžeš zapojiť pri jej dekorovaní.
  • Niekedy v predajni niečo sladké upečieme alebo niečo dobré navaríme. Ak máš k tomu pozitívny vzťah, je to len tvoja výhoda.
  • Náš pracovný režim je krátky a dlhý týždeň. Krátky týždeň máme, samozrejme, aj my najradšej, ale keďže sme skvelý kolektív, radi trávime čas aj v práci.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • prax v odbore predaja a zákazníckeho servisu
  • príjemné a ochotné vystupovanie
  • aktívny prístup k zadanej práci
  • kladný vzťah k vareniu a/alebo pečeniu

Zamestnanecké výhody, benefity

Okrem stravných lístkov v hodnote 4 € máš možnosť využívať Multisport kartu, preplatíme ti električenku a samozrejmosťou sú aj zamestnanecké zľavy. Aby bol z teba profesionál, budeme ťa pravidelne školiť. Na utuženie tímu robíme pravidelne teambuildingy, spoločné grilovačky a vianočný večierok. V predajni organizujeme aj rôzne eventy, na ktorých môžeš stretnúť veľa známych, inšpiratívnych a zaujímavých ľudí a naučiť sa nové trendy veci.

Kontaktná osoba: Dávid Bernát
E-mail: central@pottenpannen.sk

Miesto práce: Luhačovická, Bratislava, Trnávka
Termín nástupu: 01.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 € brutto + mesačná odmena do výšky 700 € brutto v závislosti od výkonu

Ste schopný obchodník a chcete ukázať, čo vo Vás je?
Spoločnosť Potten & Pannen - Staněk, ktorá už vyše 25 rokov prináša svojim zákazníkom väčší pôžitok pri varení a stolovaní, hľadá ambiciózneho obchodného reprezentanta do svojho tímu. Hľadáme výnimočnú osobu, ktorá nám pomôže rozšíriť naše produkty do čo najväčšieho počtu slovenských domácností.

Ak ste sa v tomto popise našli, Vaša pracovná náplň by spočívala najmä v nasledovnom:

  • starostlivosť o existujúcich veľkoobchodných zákazníkov
  •  komunikácia s nákupcami obchodných reťazcov
  • vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí na Slovensku, predovšetkým z oblasti kuchynského vybavenia
  • komunikácia so zákazníkmi
  • príprava a tvorba ponúk
  • spolupráca s obchodným, zákazníckym a marketingovým oddelením
  • účasť na veľtrhoch a ďalších eventoch

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • obchodné

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - základy
  • Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

  • B

  • skúsenosti na podobnej obchodnej pozícii
  • výborné reprezentačné a komunikačné schopnosti
  • proaktívny prístup a strategické uvažovanie
  • pozitívnu osobnosť s teamovým duchom
  • záujem o varenie a aktuálne trendy v gastronómii výhodou
  • angličtinu na komunikatívnej úrovni

Kontaktná osoba: Michaela Horňanská
E-mail: michaela.hornanska@pottenpannen.sk

Po zaslaní životopisu budeme telefonicky pozývať na osobný pohovor uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám a predstave vhodného kandidáta na túto pozíciu. Ostatných kandidátov budeme informovať mailom.