Předchozí produkt Villeroy & Boch Maxima poháre na šampanské, 150 ml Následující produkt Maison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Extrémny pomaranč, 500 ml

Informácia o produkte

Maison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Vôňa oceánu - proti komárom, 500 ml

Interiérová vôňa oceánu s účinkom odpudzovania hmyzu, ktorý je určený pre elimináciu nežiaducich komárov, múch, mravcov alebo bĺch v domácnosti. Patentovaný molekulový komplex špecificky navrhnutý pre dané účely, cielene odpudzuje hmyz po dobu až 8 hodín a navyše prevonia váš domov sviežou vôňou oceánu. Obsahuje praletrínu, látku, ktorá je známa pre repelentné účinky. Pre zachovanie optimálnej účinnosti nemožno náplne určené na odpudzovanie komárov riediť náplňami neutrálnymi.

 

 

Pripomína ovocný kokteil popíjania na pláži ... Nespútanosť morských vĺn aj pohladenie od kvapiek vody nesúcich sa od mora prináša interiérový parfum Vôňa oceánu. V počiatočných notách ucítite vôňu ruží a čiernych ríbezlí na morskom pobreží. Kvetinové srdce vám potom postupne odhalí kyticu radostných vôní jazmínu, konvaliniek a ruží. Základ parfumu potom tvoriňí biele pižmo, ambra a vône exotického dreva.

Tóny parfumu Vône oceánu

 • Hlava:ruža, čierne ríbezle, morské tóny
 • Srdce:ruža, jazmín, konvalinka
 • Základ:biele pižmo, ambra, exotické drevo
 • Interiérový parfum Maison Berger Paris pre katalytické lampy
 • Vznikol na základe spolupráce s majstrami parfumérmi z mesta Grasse
 • Objem náplne 500 ml umožňuje 20 hodín difúzie = 80 hodín prevoňania
 • 30 minút difúzie pre 12 m2 - nástup účinku po 5 minútach od dokončenia difúzia - 8 hodín účinku
 • Skladá sa z vody, izopropylalkoholu a vonných zložiek
 • Určený iba pre patentovaný katalytický systém Maison Berger Paris
 • Náplne do lámp sú pre zaistenie bezpečnosti testované nezávislým laboratóriom
 • Vyberať môžete z niekoľkých desiatok druhov vôní

 

Vôňa parfumu sa skladá z troch vrstiev: hlavy, srdca a základu. Postupne sa rozvíja a mení v čase. Je to dané zastúpením jednotlivých ingrediencií v parfume, ktoré sa uvoľňujú postupne. Najprv ucítite vysoké tóny parfumu (hlava), neskôr stredné tóny (srdce) a ako posledný sa rozvíja nízky tón (základ parfumu). Pri lacných lineárnych vôňach cítite stále rovnakú ingredienciu. Kvalitné nelineárne interiérové parfumy Maison Berger Paris sa na rozdiel od nich rozvíjajú rovnomerne a vyvážene v troch fázach. Navyše možno ich intenzitu podľa potreby upraviť riedením za pomoci Neutrálnej náplne.

Interiérové vône
Maison Berger Paris

Interiérové parfumy pre patentovaný katalytický systém lámp Maison Paris Berger sú vytvárané v úzkej spolupráci so špecialistami z francúzskeho Grasse, Meky parfumérie. Výhodou celého systému je, že neprekrýva nechcené pachy, ale rozkladá nežiaduce molekuly zápachu pri kontakte s horákom. Bonusom je potom príjemne prevoňaná domácnosť. Na popasta.sk môžete vyberať hneď z niekoľkých veľkých skupín parfumov. Nájdete u nás vône ovocné, kvetinové, svieže, sladké či orientálne, rovnako tak vône čistoty alebo funkčné náplne, ktoré slúžia na úpravu intenzity parfumov či k odpudzovaniu komárov.

Video návod ako začať
s vašim aróma rituálom

 

O značke Maison Berger Paris

Značka Maison Berger Paris sídliaca v samom srdci Normandie je vyhlásená pre svoje dizajnové katalytické lampyaróma difuzéry. V jej rozširujúcom sa sortimente nájdete aj vonné sviečkydifuzéry do auta. História tejto 100% francúzskej značky siaha až do roku 1898, kedy francúzsky lekárnik Maurice Berger vyrobil prvú katalytickú lampu pre čistenie nemocničných sál. Lampa Berger bola neskôr pre svoj inovatívny proces čistenia vzduchu patentovaná. Koncept lampy bol v medzičase inovovaný a dnes ponúka okrem dekoratívnej funkcie predovšetkým jedinečné možnosti čistenia vzduchu a zároveň aj prevoňanie domácností. Maison Berger Paris dosahuje so svojimi katalytickými lampami medzinárodných úspechov. Kvôli obľube širokej verejnosti exportuje do viac ako 50 svetových krajín.

Príslušenstvo produkty Maison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Vôňa oceánu - proti komárom, 500 ml

Maison Berger Paris
€ 1,90

Dodanie 2 - 4 týždne

Podobné produkty Maison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Vôňa oceánu - proti komárom, 500 ml

Novinka
Maison Berger Paris súprava náplní do katalytických lámp: Intenzívny ligot, Úchvatný velúr, Mäkký kašmír.
Maison Berger Paris
€ 4,70

Na sklade

Akcia -70%
Aróma difuzér a vonná sviečka, darčeková súprava Potten & Pannen - Staněk Ambience