Popasta

Prečo sa mení vasekuchyne.sk na POPASTA.SK

Dômyselným zjednodušením názvu Potten & Pannen - Staněk vzniká nové skratkové slovo POPASTA. Slovo, ktoré definuje moderné poňatie e-shopu, slovo, ktoré prepláva ústami s rovnakou ľahkosťou ako milovaný pokrm. Koncept e-shopu POPASTA vychádza z potreby nájsť unikátne teritórium pre náš internetový obchod a nahrádza predošlý, už prežitý koncept Vasekuchyne.sk.

POPASTA súčasne naznačuje tému, ktorou sa brand Potten & Pannen - Staněk inšpiruje: POP-art. Tento nadčasový umelecký smer vyniká farbami a odvážnym poňatím ordinárnych predmetov. A aj POPASTA ponúka celkom obyčajné predmety dennej potreby, ale v dizajne, ktorý sa k vám prihovára jazykom umenia. PASTA ako slovo pripomenie zore pri západe slnka na dovolenke pri mori a lahodnú taliansku kuchyňu.

Symbol loga odkazuje na jedlé kvety, najväčší nadchádzajúci trend gastronómie. Jedlé kvety sú výrazom dokonalosti a krásy kulinárstva, dotiahnuté do posledného detailu. I našou filozofiou je dotiahnuť všetko okolo varenia do najmenšieho detailu k absolútnej dokonalosti.

Grafická podoba loga sa premieta v geometrických tvaroch, ktoré dávajú priestor fantázii. Jedni uvidia jedlý kvet, druhí pri bližšom skúmaní dokážu definovať predmety z ponuky POPASTA, teda pohár, naberačku, karafu či cedidlo. Pre ďalších bude logo symbolizovať pomocnú ruku pri experimentovaní v kuchyni.

A o tom nakoniec POPASTA je. Je pomocníkom, ktorého oceníte pri kúzlení s ingredienciami a počas trénovania svojich kulinárskych zručností či pri vyberaní dizajnových artefaktov do vášho interiéru.