Předchozí produkt Rosenthal Springtime espresso podšálka, ø 12 cm Následující produkt Villeroy & Boch Vivo Stone Ware Brown šálka na kávu, 0,23 l

Informácia o produkte

Villeroy & Boch Vivo Stone Ware White šálka na kávu, 0,23 l

Šálka na kávu z kolekcie Vivo Stone Ware White vám pomôže k príjemnému prebudeniu. Pojme 0,23 litra kávy. Začnite deň pri voňavej káve. Pre jeho prirodzený vzhľad a farbu je vhodný skôr do rustikálneho interiéru. Značka Vivo z rodiny Villeroy & Boch Group predstavuje riad s vysokou kvalitou a nezabudnuteľným dizajnom, pritom však za prijateľné ceny.

Kolekcia Vivo Stone Ware White od Villeroy & Boch

Kameninová séria Stone Ware White nemeckej značky Vivo je inšpirovaná prírodou. Do posledného detailu spĺňa aktuálne trendy v kuchynských doplnkoch a foodstylingoch. Jej prirodzený dizajn je výsledkom dokonalého vyváženia rustikálneho šarmu a remeselného spracovania. Vďaka podielu ručnej práce je každý kúsok originálom. Nedokonalosť, nepravidelnosť hnedého dekoru a okrajových liniek spoločne s prírodnými farbami série Stone Ware White poteší tých, pre ktorých je čas trávený pri stole okrem gurmánskeho zážitku tiež predovšetkým časom pohody a odpočinku v rodinnom kruhu či s priateľmi.

 

  • Séria kvalitného riadu z kameninynemeckej porcelánky Villeroy & Boch
  • Atribúty série: ekologický materiál, rustikálny dizajn, farebný okraj
  • Výhody kameniny: pevný riad s odolnosťou proti vysokým teplotám, dlho drží teplo
  • Hrejivý farebný dekor špeciálne glazovaný pre atraktívny lesklý vzhľad
  • Neglazované časti vyleštené tak, aby predišlo poškriabaniu stola či riadu pri stohovaní
  • Kameninový riad možno umývať v umývačke riadu
  • Riad je tiež možné používať aj v mikrovlnnej rúre

Podobné produkty Villeroy & Boch Vivo Stone Ware White šálka na kávu, 0,23 l